Rezerwacje

Are you ready to serve?

Stworzyliśmy dla Was wyjątkowe miejsce, którego filarami jest taniec Vogue, Burleska i fantastyczna muzyka w stylu House

La Pose Varsovie

La Pose Brasserie & Club to zupełnie nowe spojrzenie na przestrzeń stworzoną do eventów! 500 m2 to 3 piętra pełne wolności i radości, w samym centrum Warszawy.
Zajmujemy się organizacją wszelkich eventów, takich jak eventy firmowe, wesela, chrzciny, komunie, wieczory panieńskie. Zapewniamy przy tym pełną ofertę gastronomiczną.
Istnieje możliwość rezerwacji lóż w trakcie trwania organizowanych przez nas koncertów, eventów, bądź innych wydarzeń kulturalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Oferta rezerwacje

La Pose to 3 pietra i kwieciste patio pełne artystycznej ekspresji.

Na poziomie zero niepowtarzalnego klimatu dodaje wielkie drzewo oplatające główny bar i sufit. To również miejsce skąd możemy udać się do naszego pięknego ogródka, które położone jest na tyłach ulicy Mazowieckiej, gwarantując ciszę i komfort w trakcie trwania eventu. Na obszarze ogródka zlokalizowana jest też DJ’ka, istnieje możliwość wynajęcia DJa który umilał będzie czas w czasie trwania całego eventu.
Poziom +1 o powierzchni 100m2, to strefa chill-outu, idealna do organizacji wszelakich imprez. Istnieje możliwość zamówienia mini-baru i kelnera, który będzie obecny w trakcie trwania imprezy. Na tym poziomie dostępne są również toalety.
Poziom -1, to największa sala. Na powierzchni 300m2 znajduję się dance floor, djka, liczne loże, stoliki oraz duży bar.

Poziom 0

Poziom +1

Poziom -1

Kwieciste Patio

Rezerwacje

Dziękujemy za zainteresowanie naszym klubem! Z wielką przyjemnością przyjmiemy Twoją rezerwację oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Skontaktuj się z nami:

Event manager Grzegorz Kajak
tel. +48 793 209 907
e’mail. Biuro@LaPose.pl