Rezerwacje 2

Are you ready to serve?

Stworzyliśmy dla Was wyjątkowe miejsce, którego filarami jest taniec Vogue, Burleska i fantastyczna muzyka w stylu House

La Pose Varsovie

La Pose Brasserie & Club to zupełnie nowe spojrzenie na przestrzeń stworzoną do eventów! 500 m2 to 3 piętra pełne wolności i radości, w samym centrum Warszawy.
Zajmujemy się organizacją wszelkich eventów, takich jak eventy firmowe, wesela, chrzciny, komunie, wieczory panieńskie. Zapewniamy przy tym pełną ofertę gastronomiczną.
Istnieje możliwość rezerwacji lóż w trakcie trwania organizowanych przez nas koncertów, eventów, bądź innych wydarzeń kulturalnych.

La Pose to 3 pietra i kwieciste patio pełne artystycznej ekspresji.

Oferta rezerwacje
Poziom 0

Na poziomie zero niepowtarzalnego klimatu dodaje wielkie drzewo oplatające główny bar i sufit. To również miejsce skąd możemy udać się do naszego pięknego ogródka, które położone jest na tyłach ulicy Mazowieckiej.

Kwieciste Patio

Gwarantując ciszę i komfort w trakcie trwania eventu. Na obszarze ogródka zlokalizowana jest też DJ’ka, istnieje możliwość wynajęcia DJa który umilał będzie czas w czasie trwania całego eventu.

Poziom +1

O powierzchni 100m2, to strefa chill-outu, idealna do organizacji wszelakich imprez. Istnieje możliwość zamówienia mini-baru i kelnera, który będzie obecny w trakcie trwania imprezy.

Poziom -1

Na powierzchni 300m2 znajduję się dance floor, djka, liczne loże, stoliki oraz duży bar. To również miejsce, gdzie odbywają się wszelkie pokazy, koncerty oraz inne eventy.

Rezerwacje

Dziękujemy za zainteresowanie naszym klubem! Z wielką przyjemnością przyjmiemy Twoją rezerwację oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Skontaktuj się z nami:

Event manager Damian Nalazek
tel. +48 669 355 105
e’mail. Biuro@LaPose.pl